אירועי “חודש פברואר יוצא מן הכלל” בקריית ביאליק

אירועי “חודש פברואר יוצא מן הכלל” בקריית ביאליק

חודש “פברואר יוצא מן הכלל” מהווה שיא פעילות להגברת מודעות לנושאי הנגישות וקבלת האחר בקריית ביאליק – עיר אשר חרתה על דגלה להפיץ בשורה זו גם ביתר ימות השנה.
במהלך החודש התקיימו פעילויות רבות למען האוכלוסיות המיוחדות בעיר עם דגש על העצמה ושילוב בכל שדרות החיים.
צוות הסוקרים מהקהילה הנגישה בקרית ביאליק יצאו גם בעיצומו של חודש “פברואר יוצא מן הכלל” לסקירת נגישות – והפעם עם דגש על הכבישים והמדרכות בקטע הצפוני של רחוב קק”ל.
אזורר זה בשכונה הוותיקה של העיר מתאפיין במכשולים הנגרמים מגדמי עצים ובמדרכות לא אחידות המקשות על התניידות עם כיסא גלגלים ועגלות תינוקות. גם סיכום הנוכחי, כקודמיו, הועבר למקצה תיקונים לאגף להנדסה ולמחלקת האחזקה בעירייה.
IMG-20230214-WA0035

לאירועי החודש הייחודי תרמו אף ילדי הגנים אשר יצאו לשטח להגביר מודעות לחניות הנכים תוך אמירה כי רק בעלי תג חוקי רשאים להשתמש בהן.

אירוע נוסף ומיוחד במינו התרחש כאשר  חן ישראלי בת 16, מ”אפרוחי” הקהילה הנגישה בקריית ביאליק, הייתה ליום אחד ראשת העיר, כחלק מהפעילות העירונית להגברת המודעות לאנשים עם מוגבלות; בבוקר השתתפה חן יחד עם ראש העיר ועם תלמידי בית הספר ״הבונים״ בטקס נטיעות בטיילת שמעון פרס ,לאחר מכן ניהלה את פורום מנהלי העירייה וביקרה במחלקות וברשת המתנ״סים, אשר יזמה את יום החילופין המיוחד.
20230215_102903

בתמונות: חן ישראלי – ראש העיר ליום אחד עם ראש העיר אלי דוקורסקי ומשנה לראש העיר ד”ר רויטל שורץ-סבירסקי

צוות הסוקרים מהקהילה הנגישה בשטח

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה