אירועי פורים בקריות

אירועי פורים בקריות

קריית ים
22.3.2019 בשעה 10:00 
פורים קריית ים

 

 

קריית ביאליק 
מוזמנים לקחת חלק בשלל אירועי החג ברחבי העיר


מה בסביבה?
פורים 2019 בראש הנקרה
פעילות מיוחדת לכל המשפחה באתר התיירות ראש הנקרה

להטוטים, עששיות ונקרות

ביום הפורים –  21.3, בשעה 18:00 יתקיים סיור עששיות לילי הכולל בין היתר נסיעה לילית ברכבל המואר אל הנקרות הימיות, סיור מודרך בתוך הנקרות החשוכות לאור עששיות בו נלמד כיצד נוצרו הנקרות, נעלה על הגשר המפורסם שעליו עברה הרכבת המנדטורית שאף הובילה לארץ מעפילים, נשמע את הסיפור המרתק על הלילה שבו המחתרות פוצצו את גשר הרכבת ונצפה במיצג האור קולי. מחיר הסיור הלילי – 54 ₪ למבוגר, 48 ₪ לילד (3-18),  הפעילות תלויה במזג האוויר  ובהרשמה מראש באתר האינטרנט של ראש הנקרה.
בשבת לאחר החג – 23.3 – שבת להטוטים בראש הנקרה, במסגרתה יתקיימו באתר, בשעות 12:00 ו-14:00מופע קרקס ולהטוטים של ‘מר מורנו’ (משך המופע כ-35 דקות).
בנוסף למופע ולפעילות היום באתר התיירות ראש הנקרה הכוללת גם נסיעה ברכבל, צפייה במיצג האור-קולי וכמובן – ביקור בפלאי הטבע – הנקרות היפהפיות, בין השעות 10:00-16:00 יתקיימו גם 2 סדנאות להטוטים מיוחדות:
סדנת ג’אגלינג לכל המשפחה – טעימה מעולם הלהטוטים עם שלל סוגי משחק ביניהם צלחות סיניות, כדורי ג’אגלינג, מקל פרח, חישוקים, מקל סרט, דיאבלו ועוד משחקים רבים, כולל הדגמה מקצועית והתנסות חופשית של המשתתפים.
סדנת בועות סבון – הפרחת בועות סבון ענקיות וקטנות בעזרת כלים מגוונים ובביצוע תרגילים שונים עם הבועות כמו בועה בתוך בועה, הפרחת בועות עם כפות הידיים ועוד.. הפעילות מתאימה לילדים ולמבוגרים.
המופע והסדנאות כלולים במחיר הכניסה לאתר התיירות ראש הנקרה (מבוגר 48 ₪, ילד 38 ₪)

אנה זק והלוני טונס מסתערים על נהריה
ימים רביעי וחמישי ה-20-21.3.19, קניון נהריה, רחוב האירית 2
אנה זק תכבוש את בנות ובני הנוער בנהריה והסביבה ביום רביעי ה-20.3.19 בשעה 18:00, עם מופע שירים וריקודים אנרגטי במיוחד. למחרת, ביום חמישי ה-21.3.19 בין השעות 10:30 ועד 16:00 יתקיים הפנינג עם החברים מלוני טונס, במהלכו יופעלו במקום עמדת איפור, עמדת יצירת מסכות לוני טונס, מתחם ג’אגלינג ודמויות שטח של לוני טונס יצטלמו לסלפי למזכרת עם כל דורש, תחרות תחפושות נושאת פרסים, והפעלה בשילוב הדמויות האהובות.
הכניסה חופשית

בעפולה חוגגים את פורים עם טום וג’רי
יום חמישי ה-21.3.19, בין השעות 16:00-19:00. קניון העמקים, רחוב יהושע חנקין 14, עפולה

פסטיבל פורים יוקדש לדמויות האהובות טום וג’רי, עם מגוון מתחמי פעילות וסדנאות יצירה, כמו עמדת איפור פורימית, בלונאי בדמות ליצן קרקס יחלק בלונים צבעוניים, סדנת יצירת מסיכות ויצירות באווירת החג ועמדת צילום לכל המשפחה כשברקע הדמויות האהובות של טום וג’רי. בשעה 18:00 יתקיים המופע המוזיקלי שיארח את טום וג’רי בשירים מוכרים, שבסופו תתקיים תחרות תחפושות נושאת פרסים.
הכניסה חופשית

שימו לב, אין האתר לוקח אחריות על הנכתב וכי הינו אינפורמטיבי בלבד

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה