בקריית ביאליק ציינו את יום התרמה לאיל”ן ב”מצעד הפרוטות”

בקריית ביאליק ציינו את יום התרמה לאיל”ן ב”מצעד הפרוטות”

בטקס מרגש ומיוחד נערך יום ההתרמה של סניף איל”ן חיפה בעיריית קריית ביאליק בנוכחות ובביצוע תלמידי חטיבת הביניים “אפק”. הטקס אשר התקיים במעמד ראש העיר, אלי דוקורסקי, המשנה לראש העיר ומנהלת נגישות ישראל צפון-נ.י.צ. ד”ר רויטל שורץ-סבירסקי, מנהל אגף החינוך עמי ראובן ומנהל חט”ב אפק יורם רוזנברג, הדגיש את המשקל הרב שמייחסים בעיר לנושא “שונה אבל שווה“.
התלמידים ריגשו בדקלומים, שירה ומשחק מקוריים בהובלתו של המנהל המוסיקלי רועי ברקוביץ. טליה קוך, חברת איל”ן חיפה עם אימא סיון, תושבות העיר, שבו את לב הצופים בתיאורם מה איל”ן מהווה עבורן. להקת המחול הוותיקה המשלבת “הורה איל”ן חיפה”, אשר נתמכת על ידי משרד התרבות והספורט, ריגשה בריקודיה פרי הכוראוגרפיה של מרגריטה פוליאקוב ותמר סרוקה.
dd6a66be-36d1-47e7-8d3a-fbfee36d1a07

שלמה מומו כהן, יו”ר איל”ן חיפה, הגיש לראש העיר תשורה מעשה ידיהם של משתקמי “בית מרים”. עוד נכחו בטקס מטעם איל”ן חיפה: מורדי גפן ואריק בוגנר – חברי הנהלה, עדי לוי שלזינגר- סמנ”לית תפעול סניפים באיל”ן, אורית דה קסטרו כהן – מנהלת מרכז שיקום וספורט, משה דולב – מנהל בית קסלר, שרונה שנהר – מנהלת סניף איל”ן חיפה וילדיה של יקירת איל”ן אורה גלבוע ז”ל – איריס לקר וערן גלבוע.

בשעות אחר הצהרים יצאו תלמידי חט”ב “אפק” להתרים למען איל”ן, על מנת לאפשר שילוב בחברה של צעירים ובוגרים עם מוגבלויות.

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה