דוקורסקי מקדם את העסקים בעיר: מקים את וועדת היגוי לשיפור השרות

דוקורסקי מקדם את העסקים בעיר: מקים את וועדת היגוי לשיפור השרות

בנוסף יאריך ראש העיר את שעות הפעילות בכדי לאפשר תחרות הוגנת

מועצת העיר קריית ביאליק אשרה בישיבתה האחרונה את חוק עזר עירוני לפתיחת בתי עסק וסגירתם. בחוק העזר המעודכן שהניח על שולחן המועצה ראש העיר, אלי דוקורסקי, ביקש להאריך את שעות הפעילות של בתי העסק בעיר בכדי לאפשר תחרות הוגנת מול הקריון. כך לפי החוק החדש תתאפשר פתיחת בית העסק עד השעה 21:00, ואת בתי קפה ומסעדות  עד השעה 24:00. סופרמרקטים שאינם נמצאים במבני מגורים יורשו לפעול עד השעה 23:00.

בנוסף לכך בכדי לשפר ולהנגיש את השרות הניתן לעסקים בעיר, הקים ראש העיר, אלי דוקורסקי, את וועדת היגוי לשפור השרות לעסקים.

בוועדה זו חברים בעלי תפקידים בעירייה הקשורות לטיפול בבתי העסק מנכ”ל העיריה, הגזבר, היועצת המשפטית  ,עובדי מחלקת רישוי עסקים, מנהלת מנהלת אזור
התעשיה ועוד. את וועדת ההיגוי מלווה יועצת אירגונית מטעם משרד הכלכלה והתעשייה.
20190403_091015

בשיבת ההתנעה הציג דוקורסקי את חזונו: ” מטרתה של העיריה  לשרת את תושבי העיר ואת העסקים הפועלים בתחומה. לצורך כך יש להקטין את הבירוקרטיה והקשיים בהם נתקלים בעלי העסקים החל מקבלת מידע ראשוני ועד לשלבי קבלת רישיון עסק”.  

“בדומה לאמנת השירות שהנהגתי עם כניסתי לתפקיד לפני כעשור, המדברת על טיב השירות וזמן תגובה הניתן כמענה לפניות התושבים, אני שואף לשפר את השירות הניתן לעסקים בעיר. כידוע מסחר ועשייה מהווים את העוגן הכלכלי של העיר, הצלחתם היא גם הצלחתנו. אני רואה חשיבות רבה בשיפור הסביבה הפיסית של העסק, תנאי הנגישות אליו, ליווי מקצועי, קידום יוזמות משותפות, הקמת מאגרי נתונים לשימושם של בעלי העסקים, קידום ופרסום העסקים בעיר”, הוסיף דוקורסקי.

לאחר הבחירות האחרונות דוקורסקי אף הקים ועדה עירונית חדשה בראשותו של חבר מועצת עיר, ירון סלמן לקידום העסקים בעיר.  

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה