‘דרך בגין’ – מוזיאון נודד בנושא פועלו של מנחם בגין

‘דרך בגין’ – מוזיאון נודד בנושא פועלו של מנחם בגין

 

 

התערוכה האינטראקטיבית מוצגת בבניין העירייה וכוללת חדרי בריחה, חידות ופעילויות חווייתיות לתלמידים ולקהל הרחב

המוזיאון הנודד של מרכז מורשת בגין הגיע לראשונה לקרית אתא ויציג בבניין העירייה תערוכה אינטראקטיבית על פועלו של מנחם בגין. 

התערוכה מאפשרת למבקרים להיכנס ליום אחד לנעליו של מנחם בגין, ראש הממשלה השישי של מדינת ישראל, להתמודד עם הדילמות שעמדו בפניו ולהכיר את הערכים שלאורם פעל. 

היום (2.5) נערך אירוע הפתיחה במעמד יעקב פרץ, ראש עיריית קריית אתא וחברי מועצת העיר, הרצי מקוב, ראש מרכז מורשת בגין, מוזמנים ותושבי העיר. המוזיאון יהיה פתוח לקהל הרחב, ללא עלות, במהלך החודשיים הקרובים. הרשמה מראש באתר מרכז מורשת מנחם בגין.
תערוכה דרך בגין 3 תערוכה דרך בגין 1

המוזיאון הנודד מציג חוויה אינטראקטיבית המוקרנת על שלושה קירות ומשלבת חדר בריחה, חידות וסרטונים המוצגים על גבי הטאבלטים של המשתתפים ומזמינה את הקהל לבקר בלשכתו של ראש הממשלה ודרך המוצגים, שניתן לגעת בהם, לענות על כתבי חידה. המבקרים ייחשפו לתכונות שהופכות אדם למנהיג, דרך סיפורו של ראש הממשלה מנחם בגין ויכירו את הערכים שלאורם פעל. 

מעיריית קרית אתא נמסר: “קרית אתא גאה להיות הראשונה שמארחת את מוזיאון בגין הנודד, אשר מעביר בדרך חווייתית ואינטראקטיבית לתושבי העיר ולאזור כולו את המורשת של מנחם בגין. שלוחת צפון של מרכז מורשת בגין נפתחה בקריית אתא לפני 9 שנים שבמהלכן נוצרה קהילה גדולה סביב הגותו וערכיו של מנחם בגין “.

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה