הסיפור המדהים של מנהלת מעבדה ב”מכבי” שמלווה מטופלת מאז שנולדה

הסיפור המדהים של מנהלת מעבדה ב”מכבי” שמלווה מטופלת מאז שנולדה

מינקות לגיל מצוות: במשך 12 שנה מלווה נג’ואה שחאדה את נגה בבדיקות רפואיות שונות • עם השנים הם הפכו למעין משפחה כאשר לאחרונה היא הפתיעה אותה בבת המצווה כאורחת כבוד33822 bat mizva

 

נגה עדי (12) נולדה עם בעיה רפואית שהצריכה ממנה שתי בדיקות דם שבועיות בשנותיה  הראשונות. כך החלה היכרות ארוכת שנים עם נג’ואה שחאדה, מנהלת מעבדה מסורה של מכבי שירותי בריאות בקריית מוצקין. “נפגשנו במקרה כאשר נגה הייתה בת חודש, מייד התאהבנו. נג’ואה העבירה לנגה ולנו את האופטימית והרכות שלה. כבר בתור תינוקת הייתה נגה מושפעת מהגישה שלה והפסיקה לבכות מבדיקות הדם, שיתפה ליאת, אמה של נגה.

כאשר גדלה מעט, נגה הייתה מגיעה למעבדה בשמחה כאשר נג’ואה נהגה להכין עבורה שלל הפתעות כגון ערכות ציור, מדבקות ועוד. ליאת הוסיפה כי “זה הפך למפגש שנגה ממש מצפה לו. נג’ואה הייתה מרעיפה על נגה מחמאות והיא הייתה רצה אליה לחבק אותה בכל פעם כשהייתה מגיעה”.

עם השנים תדירות בדיקות הדם של נגה ירדה לפעם בשבוע והקשר עם נג’ואה התהדק לכדי משפחה שכולל היכרות מעמיקה, ברכות בחגים ושיתוף תמונות מפעם לפעם. נג’ואה שיתפה כי “הקשר החם החל עם מלא סיפורים ומשחקים כדי להעניק לנגה ביטחון ולהסיר כל חשש מהדקירה. אני זוכרת את נגה בכל שלב. לא אשכח שבכל פעם כאשר הגיעה למעבדה היא הייתה יושבת אצלי ואני הייתי לוקחת לה את הבדיקה מהאצבע תוך כדי שהיא היתה בזרועותיי. התייחסתי אליה בדיוק כמו לבת שלי”.

החודש חגגה נגה בת מצווה ונג’ואה הגיעה בהפתעה ליום הגדול של נגה, שהתרגשה מאוד מאורחת הכבוד. מי שלוותה אותה מהחודש הראשון להיוולדותה, מדי שבוע, סגרה מעגל מרגש וזכתה לקבלת פנים חמה מלווה בהמון חיבוקים. “אני בטוחה שהקשר בינינו יימשך לתמיד. אנחנו כל כך אוהבים אותה שאין סיכוי שניתן לה להשתחרר מאתנו. נג’ואה מאוד משמעותית עבור נגה. היא הייתה העוגן שלה כשהיינו מגיעות למכבי. היא עזרה לנו רבות בכל הבירוקרטיות השונות. אני ממש לא יודעת מה היינו עושים בלעדיה”, סיכמה אמה של נגה.

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה