יום שיא בנושא בטיחות בדרכים בחטיבה העליונה רוגוזין

יום שיא בנושא בטיחות בדרכים בחטיבה העליונה רוגוזין

יום שיא בנושא בטיחות בדרכים בחטיבה העליונה רוגוזין

כחלק מתכנית החינוך העירונית השנתית בנושא בטיחות בדרכים השתתפו תלמידי החטיבה העליונה “רוגוזין” ביום שיא בנושא “חינוך לערכים בבטיחות בדרכים” שכלל שלל פעילויות, הרצאות, מתחמי פעילות ועוד, במטרה ללמד את בני הנוער כיצד להתנהג בכביש, במדרכה ובמעבר החצייה.

הבוקר נפתח בקבלת פנים שערכו לתלמידים והמורים קבוצת “מנהיגי הדרך” שחילקו חומרי הסברה לתלמידים ולצוות החינוכי. במהלך היום התקיימו שיעורי חינוך והרצאות שניתנו ע”י קצין נפגעים במשטרה, אב שכול ששכל את ביתו בתאונת דרכים, מורי נהיגה ושוטרים של השיטור העירוני בעיר.

ביום השיא השתתפו ראש העיר יעקב פרץ, מ”מ ראש העיר ויו”ר המטה העירוני לבטיחות בדרכים, מיימון טולדנו וחברי מועצת העיר.

????????????????????????????????????

ראש העיר יעקב פרץ חותם על האמנה לשמירת חיי האדם בכבישים

ראש העיר יעקב פרץ השתתף בפעילות והתרשם מתערוכת העבודות של התלמידים בנושא זהירות בדרכים,  ממגוון הסימולטורים המדמים תאונות דרכים ומשלל הפעילויות שהתקיימו במהלך הלימודים וההפסקה הפעילה.  בהמשך חתם ראש העיר, הצוות החינוכי והתלמידים על האמנה שהכינו התלמידים במטרה להעלות את המודעות לנושא ולהתחייב לשמירה על חיי אדם בכבישים.

לדברי ראש העיר יעקב פרץ: ” תאונות הדרכים גובות מדי שנה מחיר כבד בחיי אדם. כל תאונה, היא תאונה אחת יותר מדי ונושא הבטיחות בדרכים הוא בראש סדר עדיפויות של עיריית קרית אתא. אנו נמשיך להוביל ולקדם את נושא הבטיחות כחלק מתרבות ההתנהגות וטיפוח ערכים ובראשם שמירה על חיי אדם כערך עליון”.

לפני שלוש שנים זכה ביה”ס בפרס החינוך הארצי בנושא בטיחות בדרכים ומפעיל שלל תכניות ייחודיות המהוות מודל לימודי לבתי ספר בל הארץ.

 

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה