יולי 18, 2024

יוקם תאגיד להתייעלות אנרגטית בקריית אתא

שר האנרגיה והתשתיות אלי כהן נפגש עם ראש עיריית קרית אתא, יעקב פרץ לדון בקידום התוכניות לפיתוח העיר, שימוש באנרגיה ירוקה והקמת תאגיד אנרגיה שיביא להתייעלות אנרגטית, חיסכון והפחתת זיהום אוויר באיזור.
שר האנרגיה והתשתיות וחבר הקבינט המדיני ביטחוני, אלי כהן, קיים יחד עם ראש העיר יעקב פרץ, ביקור מקצועי בעיר.
בפגישה ערך ראש העיר יעקב פרץ לשר ולצוות המשרד סקירה מקיפה על העיר וקידום תוכניות הפיתוח ביניהם גם בית החולים והשכונות החדשות המתכוננים.
השר וראש העיר דנו בהקמת תאגיד אנרגיה אשר יביא להתייעלות אנרגטית, יאיץ פרויקטים, יחסוך בהוצאות ויפחית את זיהום האוויר באזור.
כחלק מהביקור, סוכם גם על קידום תוכנית הטמנת קווי החשמל בעיר ופיתוח תשתיות המים והביוב, כדי לסייע בקידום תוכניות הבניה תוך הגברת אמינות מערכת החשמל בשגרה ובחירום.
שר האנרגיה והתשתיות אלי כהן: "הקמת תאגיד אנרגיה בקרית אתא היא בשורה עבור תושבי העיר והסביבה, התכנית תשפר את איכות החיים של התושבים, תביא לחיסכון באנרגיה ותאפשר לעיר להשקיע יותר ברווחה, בחינוך ובפיתוח תשתיות. הטמנת קווי המתח באדמה תגביר את אמינות מערכת החשמל, תשפר את נראות פני הרחובות ותסייע בקידום תוכניות הבניה באזור.

יחד עם ראש העיר ידידי יעקב פרץ, נפעל לקדם את קרית אתא כעיר ירוקה אשר תספק את צרכי האנרגיה מאנרגיות מתחדשות ולא מזהמות, דבר שיתרום רבות לאיכות הסביבה"
ראש העיר קרית אתא יעקב פרץ: "שמחנו לארח את השר אלי כהן והגורמים המקצועיים במשרד האנרגיה, כדי לקדם פרויקטים משמעותיים בעיר כמו גם הקמת תאגיד אנרגיה מתחדשת ושימוש באנרגיה ירוקה, אגירת אנרגיה והטמנת קווי מתח גבוה. מדובר בפגישה חשובה ומשמעותית להמשך פיתוח קרית אתא, ואני מודה לשר כהן וצוותו על הביקור ועל שיתוף הפעולה הפורה."

צילום: דוברות עיריית קרית אתא

פייסבוק
טוויטר
וואטסאפ
אימייל
הדפס

חדשות אחרונות

לרשותכם רשימת קבוצות הוואטספ להצטרפות לגני הילדים טרום חובה בקריית מוצקיןמוזמנים כל אחד להצטרף לפי שם הגן אליו שובץ הילד/ה גן אלמוג: https://chat.whatsapp.com/ES1fudt4lbp5e1tWSF9T3Vגן אור:https://chat.whatsapp.com/JCQ56M6XiKxLNxb5OlAe8Xגן אהוד א:https://chat.whatsapp.com/LrTw5LEjGGL61WBsEHWJoJגן אלישבע: https://chat.whatsapp.com/J7piyEmwIIx2xaenLxizSjגן בוקסר: https://chat.whatsapp.com/DRe79Jjk9ag3Ipgh9I2pdWגן ברוש ב: https://chat.whatsapp.com/IaEPyfX0bJl68UDrZRwzDqגן דוכיפת:https://chat.whatsapp.com/CMLII9jt5Q4EZ4is0NVFvoגן הרדוף: https://chat.whatsapp.com/JGdM3rcfFmgLVlsqBSqqMSגן השלום:https://chat.whatsapp.com/J6HEfXIspTL2JsumxTBpg8גן חוחית: https://chat.whatsapp.com/Fc5EuPHp8QeBYKBdsBShn7גן כיסופים: https://chat.whatsapp.com/J4O7MrL9c1DHXcjToTtOcHגן משאלה א: https://chat.whatsapp.com/DrwNlJgbVSY2u19Z4NizXhגן משאלה ב: https://chat.whatsapp.com/FUB3GfWkKW53ZjuMyH8RPOגן נופר: https://chat.whatsapp.com/IyWrqvSBwVJ0J3VspnTqf1גן ניומן: https://chat.whatsapp.com/LEwFbDZcncbJ32pZ1N2k4Mגן נתניהו ב:https://chat.whatsapp.com/GazTWBlzzZuI4NGfaf0FpWגן סחלב: https://chat.whatsapp.com/HPJhNBKQ7nYEjKfyZTtwb4גן […]

כביש 4 יצומצם בשל הקמת נתיב נסיעה למטרונית עכו
חדשות אחרונות
קריית אתא-מחנה קיץ באנגלית לתלמידי העיר
ארגון "בני ברית" חילק  מלגות בשווי של כ- 55,000 ₪ לסטודנטים ותלמידים
קורס גידול צמחי מאכל בעיר
נמצא אדום ירוי ללא רוח חיים בקריית חיים
90 תלמידים מחטיבות ביניים חיפה סיימו תוכנית טכנולוגית בסיוע רפא"ל

עיריית קרית אתא ציינה את חודש הקריאה עם שלל אירועים ביניהם מפגשים עם סופרים, מופעי זמר, פעילויות להורים ולילדים ויריד ספרים קהילתי. השבוע התקיימו מספר אירועים ביניהם: מפגשי סופרים עם הסופרות יוכי ברנדס ואיריס אליה כהן , מופע של העיברית משירי נתן אלתרמן, יום קהילה בנושא בטיחות בדרכים עם סדנאות חווייתיות ביוזמת ותמיכת הרלב"ד ויריד […]

תכנית ספורט לעידוד אורח חיים בריא ופעיל תוכנית "קיץ בריא בקרית אתא" חוזרת ומציעה לתושבי העיר אימוני כושר עם מאמנים מוסמכים- ללא עלות. הפעילות בשיתוף תוכנית "אפשרי בריא", רשת המתנ"סים העירונית ומשרד הבריאות. פעילויות הכושר יחלו בחודש יולי ויתקיימו לאורך השבוע בימים א' – ה' במוקדים מרכזיים בעיר.  הפעילויות מיועדות לילדים, בני נוער, נשים , […]

יוקם תאגיד להתייעלות אנרגטית בקריית אתא

דילוג לתוכן