ילדי בית הספר “גבעת רם” פותחים את הלב למען ילדי וראייטי

ילדי בית הספר “גבעת רם” פותחים את הלב למען ילדי וראייטי

ילדי בית הספר “גבעת רם” פותחים את הלב למען ילדי וראייטי

התלמידים גייסו תרומות בשווי של למעלה מ- 9000 ₪ עבור תלמיד על הרצף האוטיסטי הזקוק לטיפולים יקרים

בית הספר “גבעת רם” ערך יום התרמה חגיגי למען ילדי “וראייטי ישראל”,  אשר התקיים בשיתוף הקהילה וביוזמת הנהגת התלמידים, ההורים והצוות החינוכי.

זוהי השנה התשיעית בה מתקיים האירוע השנתי למען ילדי וראייטי, כאשר השנה בחרו התלמידים לתרום את הכסף לאושרי, בן ה- 14 הנמצא על הרצף האוטיסטי וזקוק לטיפולים יקרים.

באירוע השתתפו  400 תלמידי בית הספר והוריהם, נציגי העירייה, הצוות החינוכי של בית הספר בראשותה של המנהלת איריס הראל, נציגי הצופים ונציגי ארגון וראייטי במטרה לעודד את ערכי הנתינה וההתנדבות בקרב הדור הצעיר

פעילות לילדי וראייטי

פעילות לילדי וראייטי

 

בסוף יום ההתרמה גייסו התלמידים את הסכום הגבוה ביותר שנאסף עד כה מאז החל הפרויקט בבית הספר: מעל 9000 ₪  אותו העבירו למנהלת ארגון וראייטי באזור צפון הגב’ אוקי לב. בית הספר קיבל תעודת הוקרה על מסורת רבת שנים של תרומה , תמיכה והתמדה.

יום ההתרמה כלל הרצאות מגוונות בנושא ערכי הנתינה, התרומה לקהילה והמעורבות החברתית, סיפורים אישיים של בעלי מוגבלויות והקשיים עימם הם מתמודדים וכן התקיימו פעילויות מגוונות של הורים וילדים, פעילויות ספורט, דוכני מכירה ועוד.  

איריס הראל, מנהלת בית ספר “גבעת רם”:” זוהי השנה התשיעית בה ביה”ס מקיים יום התרמה למען ילדי וראייטי במסגרת תוכנית ” הלב שלי עם ילדי וראייטי” . אנו מאמינים בהנחלת ערכים תרבותיים ובטיפוח תרבות של נתינה בקרב תלמידינו, בדרך זו  אנו מחזקים את הקשר של הילדים לבית הספר, לסביבה ולקהילה ובד בבד מטמיעים בילדינו ערכים שיהפכו אותם לבוגרים אחראים, ערכיים בעלי מוסר לסביבה ולחברה.”

 

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה