יולי 18, 2024

מאות השתתפו במצעד תמיכה להשבתו של החטוף, מתן אנגרסט תושב קריית ביאליק

אמש (5.6.24) מאות ילדים, בני נוער ותושבי קריית ביאליק והסביבה השתתפו במצעד תמיכה לשחרורו של מתן אנגרסט, תושב העיר, החטוף בעזה. כבר 152 ימים נמצא מתן בשבי החמאס.

הצעדה אורגנה על ידי מחלקת הנוער בעיריית קריית ביאליק בתיאום עם אחיו של מתן אנגרסט. אלפי תושבי קריית ביאליק והסביבה הצטרפו לצעדה שיצאה מכיכר רבין, עברה דרך טיילת שמעון פרס והסתיימה באשכול הפיס.

האירוע נחתם בעצרת מרגשת בה השתתפו בני משפחתו של מתן אנגרסט כשסיפרו עליו ועל כמיהתם לשובו. אימא של מתן, ענת, הודתה לכל משתתפי הצעדה וריגשה את כל הנוכחים כשסיפרה על הגעגוע והדאגה הבלתי פוסקת לשלומו של מתן.

שלושת אחיו של מתן סיפרו על הקשר המיוחד ועל הלכידות המשפחתית. בין הדוברים נאמה סגנית אלופת העולם בשחייה, אנסטסיה גורבנקו, בת כיתתו של מתן: “קשה לי לעכל שמתן נמצא בין החטופים, ליבי כואב.
מתן בן אדם טוב לב, חברותי מאוד וגם מצחיק מאוד.
מקווה שגם בקרב החטופים הוא מצליח להפעיל את חוש ההומור שלו ומעביר לכולם את האופטימיות שלו. אנחנו ממתינים לך כאן, בבית, וכולנו רוצים לראות אותך”.

ראש העיר קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, שהשתתף הן במצעד והן בעצרת, הביע את הערכתו העמוקה למשפחת אנגרסט, לתעצומות הנפש של בני המשפחה במאבקם להשבתו של מתו: ” באנו לומר בקול ברור וצלול: מתן  וכל החטופות והחטופים חייבים לחזור הביתה. אנו מחויבים לעשות הכל כדי שמתן ישוב למשפחתו הקרובה בפרט ולמשפחת קריית ביאליק בכלל”.

פייסבוק
טוויטר
וואטסאפ
אימייל
הדפס

חדשות אחרונות

לרשותכם רשימת קבוצות הוואטספ להצטרפות לגני הילדים טרום חובה בקריית מוצקיןמוזמנים כל אחד להצטרף לפי שם הגן אליו שובץ הילד/ה גן אלמוג: https://chat.whatsapp.com/ES1fudt4lbp5e1tWSF9T3Vגן אור:https://chat.whatsapp.com/JCQ56M6XiKxLNxb5OlAe8Xגן אהוד א:https://chat.whatsapp.com/LrTw5LEjGGL61WBsEHWJoJגן אלישבע: https://chat.whatsapp.com/J7piyEmwIIx2xaenLxizSjגן בוקסר: https://chat.whatsapp.com/DRe79Jjk9ag3Ipgh9I2pdWגן ברוש ב: https://chat.whatsapp.com/IaEPyfX0bJl68UDrZRwzDqגן דוכיפת:https://chat.whatsapp.com/CMLII9jt5Q4EZ4is0NVFvoגן הרדוף: https://chat.whatsapp.com/JGdM3rcfFmgLVlsqBSqqMSגן השלום:https://chat.whatsapp.com/J6HEfXIspTL2JsumxTBpg8גן חוחית: https://chat.whatsapp.com/Fc5EuPHp8QeBYKBdsBShn7גן כיסופים: https://chat.whatsapp.com/J4O7MrL9c1DHXcjToTtOcHגן משאלה א: https://chat.whatsapp.com/DrwNlJgbVSY2u19Z4NizXhגן משאלה ב: https://chat.whatsapp.com/FUB3GfWkKW53ZjuMyH8RPOגן נופר: https://chat.whatsapp.com/IyWrqvSBwVJ0J3VspnTqf1גן ניומן: https://chat.whatsapp.com/LEwFbDZcncbJ32pZ1N2k4Mגן נתניהו ב:https://chat.whatsapp.com/GazTWBlzzZuI4NGfaf0FpWגן סחלב: https://chat.whatsapp.com/HPJhNBKQ7nYEjKfyZTtwb4גן […]

כביש 4 יצומצם בשל הקמת נתיב נסיעה למטרונית עכו
חדשות אחרונות
קריית אתא-מחנה קיץ באנגלית לתלמידי העיר
ארגון "בני ברית" חילק  מלגות בשווי של כ- 55,000 ₪ לסטודנטים ותלמידים
קורס גידול צמחי מאכל בעיר
נמצא אדום ירוי ללא רוח חיים בקריית חיים
90 תלמידים מחטיבות ביניים חיפה סיימו תוכנית טכנולוגית בסיוע רפא"ל

עיריית קרית אתא ציינה את חודש הקריאה עם שלל אירועים ביניהם מפגשים עם סופרים, מופעי זמר, פעילויות להורים ולילדים ויריד ספרים קהילתי. השבוע התקיימו מספר אירועים ביניהם: מפגשי סופרים עם הסופרות יוכי ברנדס ואיריס אליה כהן , מופע של העיברית משירי נתן אלתרמן, יום קהילה בנושא בטיחות בדרכים עם סדנאות חווייתיות ביוזמת ותמיכת הרלב"ד ויריד […]

תכנית ספורט לעידוד אורח חיים בריא ופעיל תוכנית "קיץ בריא בקרית אתא" חוזרת ומציעה לתושבי העיר אימוני כושר עם מאמנים מוסמכים- ללא עלות. הפעילות בשיתוף תוכנית "אפשרי בריא", רשת המתנ"סים העירונית ומשרד הבריאות. פעילויות הכושר יחלו בחודש יולי ויתקיימו לאורך השבוע בימים א' – ה' במוקדים מרכזיים בעיר.  הפעילויות מיועדות לילדים, בני נוער, נשים , […]

מאות השתתפו במצעד תמיכה להשבתו של החטוף, מתן אנגרסט תושב קריית ביאליק

דילוג לתוכן