נמשכות העבודות להקמת מבנה חדש לביה”ס “נועם”  בקריית אתא

נמשכות העבודות להקמת מבנה חדש לביה”ס “נועם” בקריית אתא

 

עיריית קרית אתא סיימה את השלב הראשון בעבודות להקמת מבנה חדש לביה”ס “נועם” (יסודי ממלכתי- דתי) המתבצעות במסגרת תוכנית לחיזוק מבני חינוך נגד רעידות אדמה של משרד החינוך. 

השלב הראשון כלל את בניית השלד של הבניין ובימים אלה מתחיל השלב הבא הכולל עבודות טיח, ריצוף ונגרות. התלמידים ממשיכים ללמוד במבנה הקיים והוא צפוי להיהרס עם סיום בניית המבנה החדש.

בהתאם לתכנית העבודה בביה”ס נבנה תחילה מגרש ספורט חדש הכולל טריבונות צפייה כאשר המגרש הישן והמעבר הציבורי הצמוד נסגרו. בשל מיקום המבנה בגובה נמוך כוללות העבודות גם את הרמת מפלס ביה”ס כדי למנוע הצפות בימי החורף הגשומים.

שטח ביה”ס צפוי להתפרש על פני 9000 מ”ר כאשר שטח מבנה ביה”ס יכלול כ- 2400 מ”ר. המבנה כולל 3 קומות , כ- 12 כיתות אם, חדרי ספח ולימוד עם ציוד לימודי מתקדם. עלות הפרויקט: כ- 20 מיליון ₪ והצפי לסיום העבודות הוא לקראת שנת הלימודים  בספטמבר 2020.

????????????????????????????????????

בית ספר נעם בקריית אתא

 

ראש העיר יערב פרץ: ” שכונת נווה אברהם, היא אחת מהשכונות הוותיקות בקרית אתא. בית ספר נועם, מלבד היותו בית חינוך לילדי השכונה הוא גם המוסד הציבורי המרכזי ועל כן תוכנן בהתאם לסטנדרטים קפדניים. במקביל להקמת בית הספר מתקיימות גם עבודות נרחבות לשיקום ושדרוג תשתיות השכונה. עם השלמת העבודות, תושבי השכונה יהנו מתשתיות חדשות ומוסד חינוכי חדש ברמה הגבוהה ביותר אשר ישרתו אותם בשנים הבאות.”

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה