נמשכת פעילות אכיפה מניעה והסברה בנושא הקורונה בקרית אתא

נמשכת פעילות אכיפה מניעה והסברה בנושא הקורונה בקרית אתא

 

פעילות ההסברה, האכיפה והמניעה של התפשטות הנגיף הקורונה נמשכת במטרה לעצור את שרשרת ההדבקה ולהמשיך ולהוריד את מספר הנדבקים בעיר. 

במסגרת הפעילות מתבצעות ישיבות היערכות יומיות ונמשך שיתוף הפעולה ההדוק של הפיקוח והשיטור העירוניים עם פיקוד העורף בהפעלת יחידות סיור הפועלות במקומות מרכזיים, בגני המשחקים ובבתי עסק בעיר. צוותי הפיקוח, השיטור והסיירות מוודאים את השמירה על ההנחיות במרחב הציבורי ומחלקים דוחות לתושבים שאינם נשמעים לאזהרות. 

בשבוע שעבר נפתח מתחם נוסף לבדיקות קורונה במרכז הנוער העירוני. בבדיקות  נרשם מספר שיא של נבדקים בכל האיזור כאשר 870 מתושבי העיר הגיעו להיבדק. חשיבות עריכת בדיקות היא בזיהוי מוקדם של חולים מאומתים וקטיעת שרשראות הדבקה כבר בתחילתן, בטרם נדבקים אחרים מאותם חולים.
היערכות קורונה 3
הבדיקות הינן ללא עלות, אין צורך בתיאום מראש, אין צורך בהפניה מקופת החולים ואין חובת בידוד לאחר הבדיקה. במקביל מבוצעות בדיקות קורונה לעובדי מערכת החינוך ובכל בתי האבות ומקבצי הדיור בעיר והוקם מתחם חיסונים מיוחד בשיתוף קופת חולים כללית. 

לדברי ראש העיר, יעקב פרץ:” מזה כתשעה חודשים אנו מתמודדים מול נגיף ששינה את אורחות חיינו לבלי היכר. שמירה על ההנחיות וחיסון האוכלוסייה מצילה חיים. על כולנו לגלות אחריות ולשמור על בריאות הציבור- רק כך נוכל לנצח.”

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה