עיריית קריית ביאליק בתנופת הקמת מבני חינוך

עיריית קריית ביאליק בתנופת הקמת מבני חינוך

לאור גידול רב במספר משפחות הבוחרות להתגורר בקריית ביאליק וההגירה החיובית, מאיצה הרשות את הקמת מבני ציבור וחינוך בשכונות העיר.
ארבע גני ילדים מוקמים בימים אלו בשכונת נאות אפק. גני הילדים הסמוכים לרחוב ספי ריבלין יחלו לפעול בשנת הלימודים הקרובה ב-1 בספטמבר 2021. נבחרו הקבלנים הזוכים להקמת בית ספר תיכון ואולם ספורט בנאות אפק.
בגבעת הרקפות נמצא בתכנון מעון יום נוסף, כמו כן יוקמו 6 גנים חדשים בעלי 2 קומות ביניהם גם גנים לחינוך מיוחד.

נמצאות בעיצומן העבודות להקמת בית הספר לחינוך מיוחד בנאות אפק וכעת הסתיימו עבודות הקידוח והכנסת כלונסאות. גם בשכונות הוותיקות מבני החינוך יעברו שדרוג משמעותי: בית ספר פסגות יורחב ל-24 כיתות לימוד ולצורך כך אושר תב”ר על סך כ-4.5 מיליון ₪. בבית ספר רקפות יתווספו 6 כיתות לימוד נוספות עקב גידול השכונה המזינה את בית הספר. כמו כן, פורסם מכרז להקמת מעון יום בנאות אפק בעלות הנאמדת בכ- 6 מיליון ₪.
image003 (1)

ראש העיר, אלי דוקורסקי:” הבניה המואצת של מוסדות החינוך מעידה על מספר רב של ילדים המצטרפים למערכת החינוך העירונית, מה שמצביע על רצונם של משפחות צעירות עם ילדים להתחנך בעיר בעלת מערכת חינוך איכותית ומחבקת הרואה כל ילד באשר הוא ו”תופרת” חליפה אישית לכל תלמיד ותלמיד. לא בכדי קריית ביאליק נמצאת במקום הראשון בין העיריות בארץ בהשקעה בתלמיד”.

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה