יולי 18, 2024

עיריית קריית ביאליק קיימה יום הוקרה מרגש למשפחות המשרתים במילואים וכוחות הביטחון

אמש, 8 ביולי 2024, התקיים אירוע מיוחד בקאנטרי אפק לכבוד משפחות המשרתים במילואים וכוחות הביטחון. האירוע, שיזמה עיריית קריית ביאליק בניצוחו של מרכז צעירים, התקיים כחלק מההערכה העמוקה של העיר כלפי אלו שתורמים רבות לביטחון המדינה.

האירוע היה גדוש פעילויות לכל המשפחה, וכלל ג'קוזי, עמדות יצירה לילדים, מתחם לקטנטנים, משחקי בריכה, מסלולי שחיה, סאונה, דוכני אוכל ומוזיקה טובה.

ראש העיר, אלי דוקורסקי, הגיע לברך את משרתי המילואים ואת משפחותיהם והודה להם על תרומתם החשובה. "אנו גאים בכם ובשירותכם למען המדינה", אמר דוקורסקי. "אתם מהווים דוגמה ומופת עבור כולנו, ואנו מעריכים את ההקרבה שלכם ואת המחויבות שלכם לביטחון ישראל."

המשתתפים באירוע נהנו מאוד מהפעילויות ומהאווירה החגיגית. "זה היה אירוע מדהים", אמר אחד המשתתפים. "תודה רבה לעיריית קריית ביאליק על המחשבה ועל ההשקעה. היה כיף לבלות עם המשפחה ולפגוש משפחות אחרות של משרתי מילואים וכוחות הביטחון."   

עיריית קריית ביאליק רואה חשיבות רבה בהוקרה למשפחות המשרתים. האירוע היה דרך אחת קטנה להביע את תודתה העמוקה לאלו שתורמים רבות לביטחון המדינה ולרווחת תושביה.

פייסבוק
טוויטר
וואטסאפ
אימייל
הדפס

חדשות אחרונות

לרשותכם רשימת קבוצות הוואטספ להצטרפות לגני הילדים טרום חובה בקריית מוצקיןמוזמנים כל אחד להצטרף לפי שם הגן אליו שובץ הילד/ה גן אלמוג: https://chat.whatsapp.com/ES1fudt4lbp5e1tWSF9T3Vגן אור:https://chat.whatsapp.com/JCQ56M6XiKxLNxb5OlAe8Xגן אהוד א:https://chat.whatsapp.com/LrTw5LEjGGL61WBsEHWJoJגן אלישבע: https://chat.whatsapp.com/J7piyEmwIIx2xaenLxizSjגן בוקסר: https://chat.whatsapp.com/DRe79Jjk9ag3Ipgh9I2pdWגן ברוש ב: https://chat.whatsapp.com/IaEPyfX0bJl68UDrZRwzDqגן דוכיפת:https://chat.whatsapp.com/CMLII9jt5Q4EZ4is0NVFvoגן הרדוף: https://chat.whatsapp.com/JGdM3rcfFmgLVlsqBSqqMSגן השלום:https://chat.whatsapp.com/J6HEfXIspTL2JsumxTBpg8גן חוחית: https://chat.whatsapp.com/Fc5EuPHp8QeBYKBdsBShn7גן כיסופים: https://chat.whatsapp.com/J4O7MrL9c1DHXcjToTtOcHגן משאלה א: https://chat.whatsapp.com/DrwNlJgbVSY2u19Z4NizXhגן משאלה ב: https://chat.whatsapp.com/FUB3GfWkKW53ZjuMyH8RPOגן נופר: https://chat.whatsapp.com/IyWrqvSBwVJ0J3VspnTqf1גן ניומן: https://chat.whatsapp.com/LEwFbDZcncbJ32pZ1N2k4Mגן נתניהו ב:https://chat.whatsapp.com/GazTWBlzzZuI4NGfaf0FpWגן סחלב: https://chat.whatsapp.com/HPJhNBKQ7nYEjKfyZTtwb4גן […]

כביש 4 יצומצם בשל הקמת נתיב נסיעה למטרונית עכו
חדשות אחרונות
קריית אתא-מחנה קיץ באנגלית לתלמידי העיר
ארגון "בני ברית" חילק  מלגות בשווי של כ- 55,000 ₪ לסטודנטים ותלמידים
קורס גידול צמחי מאכל בעיר
נמצא אדום ירוי ללא רוח חיים בקריית חיים
90 תלמידים מחטיבות ביניים חיפה סיימו תוכנית טכנולוגית בסיוע רפא"ל

עיריית קרית אתא ציינה את חודש הקריאה עם שלל אירועים ביניהם מפגשים עם סופרים, מופעי זמר, פעילויות להורים ולילדים ויריד ספרים קהילתי. השבוע התקיימו מספר אירועים ביניהם: מפגשי סופרים עם הסופרות יוכי ברנדס ואיריס אליה כהן , מופע של העיברית משירי נתן אלתרמן, יום קהילה בנושא בטיחות בדרכים עם סדנאות חווייתיות ביוזמת ותמיכת הרלב"ד ויריד […]

תכנית ספורט לעידוד אורח חיים בריא ופעיל תוכנית "קיץ בריא בקרית אתא" חוזרת ומציעה לתושבי העיר אימוני כושר עם מאמנים מוסמכים- ללא עלות. הפעילות בשיתוף תוכנית "אפשרי בריא", רשת המתנ"סים העירונית ומשרד הבריאות. פעילויות הכושר יחלו בחודש יולי ויתקיימו לאורך השבוע בימים א' – ה' במוקדים מרכזיים בעיר.  הפעילויות מיועדות לילדים, בני נוער, נשים , […]

עיריית קריית ביאליק קיימה יום הוקרה מרגש למשפחות המשרתים במילואים וכוחות הביטחון

דילוג לתוכן