קיץ חם בקריית אתא

קיץ חם בקרית אתא:

סדרת אירועי קיץ לבני נוער

מאות בני נוער השתתפו במסיבת הקיץ שנערכה במרכז הנוער העירוני. האירוע כלל שלל הפעלות, מתחמי פעילות, משחקים וסדנאות.

במסגרת אירועי הקיץ לבני הנוער בעיר התקיימו במהלך חודשי יולי אוגוסט סדרת אירועים לבני הנוער הכוללת: הופעות של אומנים מובילים (נתן גושן, אליעד נחום), סדנאות אומן עם המפיק ג’ורדי, מסיבת רחוב ענקית ראשונה מסוגה ברחוב מורדי הגטאות, מסיבות בריכה, ערבי ג’אם, סדנאות (ברייקדאנס, ביטבוקס, בישול  ועוד), סרטים, פעילויות ספורט ליליות והפעלות שונות במרכז הנוער העירוני. כל אירועי הנוער תוכננו ע”י נציגי הנוער ע”פ בקשתם והם אלה שבחרו את האומנים והפעילויות.

מעיריית קרית אתא נמסר:” במהלך חופשת הקיץ מחפשים בני הנוער בעיר תעסוקה איכותית וזולה קרוב לביתם. בשיתוף עם בני הנוער נבנתה עבורם תוכנית פעילות מקיפה בהתאם לבחירותיהם והעדפותיהם כחלק מאסטרטגיה עירונית חברתית שנועדה לאפשר לכל תושבי העיר ליהנות ממגוון רחב של פעילויות תרבות ופנאי, המותאמות לטעמם מבלי לצאת מהעיר וללא עלות כספית. “

אירוע סוף הקיץ שיחתום את סדרת אירועי הקיץ, יערך ב- 29.8 בפארק הספורט ויכלול הופעות של להקת התקווה 6, רינת גבאי וצפריר יפתח. האירועים יכללו הפנינג ענק עם מתנפחים חדשניים היחידים מסוגם בארץ , מתקנים אתגריים, מגלשות ענק, פארק מים, לונה פארק, מתחמי פעילות, סדנאות יצירה ועוד. הכניסה לכל האירועים היא חופשית וללא עלות. כמו כן, יתקיימו אירועים גם לקהל הדתי בעיר שיכללו הצגות , סרטים, ימי כיף ופעילויות שונות.

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה