קריית אתא-טקס סיכום פרויקט לימודי “הישוב שלי” של מוזיאון בית פישר

קריית אתא-טקס סיכום פרויקט לימודי “הישוב שלי” של מוזיאון בית פישר

 

במסגרת הפרויקט חקרו תלמידי כיתות ד’ אתרים היסטוריים בעיר והשתתפו בתחרות ציורים ובחידון משפחות מקוון
טקס סיכום לפרויקט “היישוב שלי” התקיים בשבוע שעבר בביה”ס פינסקר לסיכום פעילות תלמידי כיתות ד’ בבתי הספר היסודיים בעיר. 

הטקס נערך במעמד ראש העיר, יעקב פרץ , חברי מועצת העיר, תלמידי כיתות ד’  והצוות החינוכי. הזוכים במקומות הראשונים בחידונים, בתחרויות הציור והצילום זכו בפרס הצטיינות וכן, הוענקו פרסים ותעודות הוקרה למתנדבים אשר סייעו לתלמידים בפרויקט זה ומתנדבים לאורך השנה במוזיאון בית פישר.
במקום הראשון בתחרות הצילומים זכתה מלאני טרכטמן מביה”ס שפרינצק, בתחרות הציורים העירונית זכה במקום הראשון רון גולן מביה”ס שפרינצק.  

במסגרת פרויקט “היישוב שלי” של מוזיאון בית פישר למדו התלמידים את תולדות היישוב, סיפור התפתחותה של העיר, אתרים היסטוריים ואירועים משמעותיים.
במהלך לימודיהם הם ערכו סיורים ברחבי העיר, ערכו מחקרים על שכונות, רחובות ואתרים מרכזיים והשתתפו במגוון פעילויות שהיו חלק בלתי נפרד משיעורי המולדת, החברה והאזרחות בתוכנית הלימודים השנתית.
גם השנה השתתפו התלמידים בחידון מתוקשב המהווה את נקודת השיא של למידת החקר בנושא כולל ביצוע  משימות מתוקשבות משולבות מיומנויות מחשב, ביקורים בבית פישר ולמידת חקר משולבת.
טקס היישוב שלי 2

ראש העיר בירך את התלמידים ובני משפחותיהם ואמר:” במהלך הלמידה שלכם נחשפתם למידת השינוי שקרית אתא עברה מכפר חקלאי לעיר מודרנית.
הכרת ההיסטוריה העירונית תעניק לכם כלים להבנת ההווה ולתכנון העתיד.
קרית אתא עברה תהליך ארוך הנמשך גם בימים אלה, במסגרתו אנו ממשיכים בפיתוח העיר, בשיפור מערכת התשתיות העירונית, בניית מוסדות ציבור, פיתוח שכונות מגורים חדשות ובעיקר השקעה במערכת החינוך העירונית. אני מקווה כי גם לאחר לימודיכם, תמשיכו לסייר בעיר וליהנות משפע ההזדמנויות שהיא מספקת לכם.”

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה