קריית אתא-ע”פ נתוני המשטרה חלה ירידה משמעותית בהיקף העבירות ובמדדי הפשיעה

קריית אתא-ע”פ נתוני המשטרה חלה ירידה משמעותית בהיקף העבירות ובמדדי הפשיעה

 

השבוע התכנסה מועצת האכיפה העירונית לשיטור עירוני ולביטחון קהילתי  אשר כללה את ראש העיר -יעקב פרץ, מת”ח זבולון נצ”מ ניר יונה, מפקד נקודת השיטור בקרית אתא- פקד רמי מזרחי, מנכ”ל העירייה בני חזן, סמנכ”לית העירייה- יהודית מלכא, עו”ד אלי ניר חבר מועצת העיר ויו”ר ועדת ביטחון ונאור קאשי מנהל התוכנית לביטחון קהילתי בקרית אתא.

במפגש נערכה סקירה של פעילויות האכיפה בעיר בהתאם ליעדים ולמטרות שנקבעו ע”י ראש העיר כולל תוכנית העבודה לשנת 2023. בין הנושאים עליהם מושם דגש: מניעת ונדליזם והקמת רעש, הסדרת התנועה במרכז העיר, צמצום נהיגה מסוכנת על רכב דו גלגלי, אכיפה של השלכת פסולת תעשייתית, סיורים יזומים, סיירת הורים ומשמר שכונה, תוספת מצלמות ומערכות כריזה, היערכות לפתיחת שנת הלימודים ושימת דגש על הסברה בקרב בני הנוער בנושא שימוש בחומרים מסוכנים ומניעת מצבי סיכון.
מועצת אכיפה 1

בפגישה הציג מפקד נקודת השיטור בקרית אתא- פקד רמי מזרחי את נתוני השיטור הכוללים ירידה משמעותית במספר העבירות בכל הפרמטרים הודות להגברת האכיפה ושיתוף פעולה בין הרשות למשטרה המאפשר מתן מענה מיידי לאירועים שונים בעיר.

לדברי יעקב פרץ, ראש העיר:” העבודה המשולבת מאפשרת הבנה עמוקה של צרכי העיר ומאפשרת לנו לקדם את המטרות והיעדים שהצבנו לעצמנו ולצמצמם משמעותית את היקף הפשיעה בעיר, תוך שמירה על הסדר הציבורי והעלאת הביטחון האישי של התושבים.”

לדברי  מת”ח זבולון, נצ”מ ניר יונה:” מודל השיטור העירוני מוכיח את עצמו בכל שנה מחדש הודות לשיתוף פעולה מוצלח בין כל הגורמים. העיר קרית אתא היא העיר הגדולה ביותר באזור הקריות כאשר הכוונה היא להקים בעתיד הקרוב תחנת משטרה עצמאית בעיר שתגביר את תחושת הביטחון של התושבים.”

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה