קריית ביאליק: מוקד 106 ו’ידידים’ משלבים ידיים למען התושבים

קריית ביאליק: מוקד 106 ו’ידידים’ משלבים ידיים למען התושבים

מהפכת השירות בקריית ביאליק נמשכת: המוקד העירוני וארגון ‘ידידים’ המספק עזרא וחילוץ בדרכים יחלו בשיתוף פעולה לטובת תושבי העיר
עיריית קריית ביאליק וארגון “ידידים” סכמו על שיתוף הפעולה על מנת לספק שירותי סיוע וחילוץ בדרכים לתושבי העיר.
ארגון “ידידים” הינו ארגון הפועל על טהרת מתנדבים המספק עזרה וחילוץ בדרכים ללא עלות. השירות ניתן 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע למעט שבתות וחגים וכולל הנעת הרכב, סיוע בהחלפת גלגל, מילוי מים , שמן  ודלק, פתיחת רכב שננעל ועוד . בנוסף, מתנדבי עמותה מבצעים חילוצי שטח לרכבים.

בישיבה בראשות מנכ”ל העירייה ליאור טרגן ומנכ”ל העמותה ישראל אלמסי סוכם כי השירות לתושבי קריית ביאליק יינתן באמצעות המוקד העירוני בקריה.

תושבי העיר שיתקלו בבעיה, יצרו קשר עם המוקד העירוני בקריית ביאליק שידאג לקשר אותם עם הגורמים הרלוונטיים בארגון “ידידים”. לדברי מנכ”ל העמותה בקריית ביאליק פועלים כיום כ- 50 מתנדבים מטעם הארגון ומהאזור כולו כ- 150 מתנדבים: “אנו מזמינים את תושבי העיר לא רק להשתמש בשירותינו אלא גם להצטרף לשורותינו ולסייע בתחומים בהם אנו פועלים”.

מנכ”ל העיריה, ליאור טרגן: “אני שמח להרחיב את השירות הניתן לתושבי העיר גם לתחום הסיוע בדרכים. התושבים הזקוקים לחילוץ, אנא צרו קשר עם המוקד העירוני בווטסאפ  0528899899 או 108 בטלפון.
IMG-20200805-WA0032

בתמונה: מנכ”ל העירייה ליאור טרגן ומנכ”ל ארגון “ידידים” ישראל אלמסי

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה