קריית ביאליק עם הפניה לנוער: מגוון רחב של פעילויות ותעסוקה בחודשי הקיץ

קריית ביאליק עם הפניה לנוער: מגוון רחב של פעילויות ותעסוקה בחודשי הקיץ

מיד עם סיום שנת הלימודים ויציאתם של אלפי בני נוער לחופשת הקיץ, החלה עיריית קריית ביאליק באמצעות מחלקת הנוער להפעיל אירועים ופעילויות לשעות הפנאי. בין השאר התקיים יריד תעסוקה בשיתוף הקריון במהלכו הגיעו מאות בני הנוער לרחבת המדרחוב,

בעופר הקריון, השאירו פרטיהם לגבי המשרות המוצעות שעניינו אותם. עשרות עסקים מקומיים מאזור הקריות הציעו משרות המותאמות לבני הנוער. תנועת הנוער העובד והלומד השתתפה ביריד וחילקה חומרי הסברה אודות זכויות העבודה לנוער. די ג’יי הנעים את האווירה ועמדת צילום מגנטים שימשה את המשתתפים בכדי להנציח את האירוע.
IMG-20220706-WA0038

אירוע רב משתתפים נוסף התקיים במרכז הנופש והספורט – קאנטרי אפק. מסיבת בריכה פתחה באופן רשמי את אירועי הקיץ לנוער בקריית ביאליק. המסיבה נערכה בקונספט של שנות ה – 80 וכללה שחייה לילית, דוכני מזון ושתיה ודי ג’יי שהקפיץ את המשתתפים. שיאו של האירוע כלל הופעתו של האמן Е – Z (איזי) אשר נבחר על ידי בני הנוער בסקר שהופץ להם בעוד מועד.
IMG-20220706-WA0040

ראש העיר אלי דוקורסקי: ” לאחר שנתיים מאתגרות של קורונה אני שמח לראות בני הנוער לוקחים חלק באירועי הקיץ ונהנים יחד עם חבריהם. במהלך הקיץ מחכות לבני הנוער בקריית ביאליק פעולות רבות וביניהן יציאות מסובסדות ללונה – פארק וסופר לנד, מופע סטנד אפ של חן מזרחי, כיתות אמן וסדנאות לצד המרחבים הפתוחים”.

תמונות: גיא רותם

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה