יולי 18, 2024

ראש העיר קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, נבחר להשתתף בתוכנית יוקרתית בלומברג סגול למנהיגות

ראש העיר קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, נבחר להשתתף בתוכנית בלומברג סגול למנהיגות, תוכנית יוקרתית המיועדת לראשי ערים מוכשרים ומבטיחים. מדי שנה רק 20 ראשי ערים נבחרים להשתתף בתוכנית.

תוכנית בלומברג סגול למנהיגות ידועה בתוכנית הלימודים התובענית שלה ובבחירת המשתתפים הקפדנית שלה. רק ראשי ערים עם רקורד מוכח של הישגים ועם חזון ברור לעתיד עריהם נבחרים להשתתף בה.
תוכנית בלומברג סגול למנהיגות היא שותפות ייחודית בין קרן מייקל בלומברג וקרן סגול, המוקדשת לקידום מנהיגות עירונית עולמית.
התוכנית מציעה לראשי ערים נבחרים הזדמנות ייחודית ללמוד ממומחים מובילים בתחום, לשתף פעולה עם עמיתים מכל רחבי העולם, ולפתח את הכישורים והידע הדרושים להם כדי להוביל את עריהם בצורה יעילה וחדשנית.
התוכנית פועלת  בפקולטה לניהול ע”ש קולר באוניברסיטת  תל אביב והיא נולדה בהשראת המרכז למנהיגות עירונית של קרן בלומברג ואוניברסיטת הארוורד.

קרן מייקל בלומברג היא ארגון פילנתרופי פרטי המוקדש לשיפור החיים בערים ברחבי העולם. הקרן תומכת במגוון רחב של יזמות בתחומי בריאות הציבור, בטיחות ציבורית, חינוך, הגנת הסביבה, אמנות ותרבות.
קרן סגול היא ארגון פילנתרופי ישראלי המוקדש לקידום החינוך, המחקר והיזמות בישראל. הקרן תומכת במגוון רחב של יזמות בתחומי חינוך פורמלי ובלתי פורמלי, מחקר מדעי, יזמות חברתית ופיתוח כלכלי.

התוכנית מתמקדת ביכולת הובלה אפקטיבית, ניהול  משא ומתן, ‘בלת החלטות מבוססת נתונים, ניהול משברים ומודעות עצמית.

“אני נרגש להשתתף בתוכנית בלומברג סגול למנהיגות,” אמר ראש העיר אלי דוקורסקי, “אני מאמין שתוכנית זו תעניק לי את הכלים והידע הדרושים לי כדי להמשיך ולהוביל את קריית ביאליק לצמיחה. אני מחויב לשיתוף פעולה עם עמיתיי מהתוכנית ומלמידה מהניסיון שלהם, כדי להפוך את קריית ביאליק למקום ראוי עוד יותר לחיות ולעבוד בו.”

פייסבוק
טוויטר
וואטסאפ
אימייל
הדפס

חדשות אחרונות

לרשותכם רשימת קבוצות הוואטספ להצטרפות לגני הילדים טרום חובה בקריית מוצקיןמוזמנים כל אחד להצטרף לפי שם הגן אליו שובץ הילד/ה גן אלמוג: https://chat.whatsapp.com/ES1fudt4lbp5e1tWSF9T3Vגן אור:https://chat.whatsapp.com/JCQ56M6XiKxLNxb5OlAe8Xגן אהוד א:https://chat.whatsapp.com/LrTw5LEjGGL61WBsEHWJoJגן אלישבע: https://chat.whatsapp.com/J7piyEmwIIx2xaenLxizSjגן בוקסר: https://chat.whatsapp.com/DRe79Jjk9ag3Ipgh9I2pdWגן ברוש ב: https://chat.whatsapp.com/IaEPyfX0bJl68UDrZRwzDqגן דוכיפת:https://chat.whatsapp.com/CMLII9jt5Q4EZ4is0NVFvoגן הרדוף: https://chat.whatsapp.com/JGdM3rcfFmgLVlsqBSqqMSגן השלום:https://chat.whatsapp.com/J6HEfXIspTL2JsumxTBpg8גן חוחית: https://chat.whatsapp.com/Fc5EuPHp8QeBYKBdsBShn7גן כיסופים: https://chat.whatsapp.com/J4O7MrL9c1DHXcjToTtOcHגן משאלה א: https://chat.whatsapp.com/DrwNlJgbVSY2u19Z4NizXhגן משאלה ב: https://chat.whatsapp.com/FUB3GfWkKW53ZjuMyH8RPOגן נופר: https://chat.whatsapp.com/IyWrqvSBwVJ0J3VspnTqf1גן ניומן: https://chat.whatsapp.com/LEwFbDZcncbJ32pZ1N2k4Mגן נתניהו ב:https://chat.whatsapp.com/GazTWBlzzZuI4NGfaf0FpWגן סחלב: https://chat.whatsapp.com/HPJhNBKQ7nYEjKfyZTtwb4גן […]

כביש 4 יצומצם בשל הקמת נתיב נסיעה למטרונית עכו
חדשות אחרונות
קריית אתא-מחנה קיץ באנגלית לתלמידי העיר
ארגון "בני ברית" חילק  מלגות בשווי של כ- 55,000 ₪ לסטודנטים ותלמידים
קורס גידול צמחי מאכל בעיר
נמצא אדום ירוי ללא רוח חיים בקריית חיים
90 תלמידים מחטיבות ביניים חיפה סיימו תוכנית טכנולוגית בסיוע רפא"ל

עיריית קרית אתא ציינה את חודש הקריאה עם שלל אירועים ביניהם מפגשים עם סופרים, מופעי זמר, פעילויות להורים ולילדים ויריד ספרים קהילתי. השבוע התקיימו מספר אירועים ביניהם: מפגשי סופרים עם הסופרות יוכי ברנדס ואיריס אליה כהן , מופע של העיברית משירי נתן אלתרמן, יום קהילה בנושא בטיחות בדרכים עם סדנאות חווייתיות ביוזמת ותמיכת הרלב"ד ויריד […]

תכנית ספורט לעידוד אורח חיים בריא ופעיל תוכנית "קיץ בריא בקרית אתא" חוזרת ומציעה לתושבי העיר אימוני כושר עם מאמנים מוסמכים- ללא עלות. הפעילות בשיתוף תוכנית "אפשרי בריא", רשת המתנ"סים העירונית ומשרד הבריאות. פעילויות הכושר יחלו בחודש יולי ויתקיימו לאורך השבוע בימים א' – ה' במוקדים מרכזיים בעיר.  הפעילויות מיועדות לילדים, בני נוער, נשים , […]

ראש העיר קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, נבחר להשתתף בתוכנית יוקרתית בלומברג סגול למנהיגות

דילוג לתוכן