שרת התחבורה מרב מיכאלי וצוותה הגיעו לקרית אתא לפגישת עבודה עם ראש העיר יעקב פרץ

שרת התחבורה מרב מיכאלי וצוותה הגיעו לקרית אתא לפגישת עבודה עם ראש העיר יעקב פרץ

 

ראש העיר יעקב פרץ נפגש עם שרת התחבורה מרב מיכאלי וצוותה לדון בשורה של פרויקטים תחבורתיים לקידום העיר ביניהם: כבישים עירוניים ובינעירוניים, פיתוח צירי תנועה חדשים, פיתוח תחבורה ציבורית, הקלת עומסי התנועה ועוד.

בין הנושאים שהעלה ראש העיר: הרחבת כביש 772 שיתחבר לנמל החדש, קידום מחלף איבטין המחבר את כביש 6 לקריות, הרחבת כביש 780 המהווה דרך גישה עיקרית מכביש 6 לקריות ומתחבר למסלול המטרונית, פיתוח מחלף סומך עם חיבור לרכבת הקלה הכולל 5 תחנות בתוך העיר וכן מחלף אבליים ומחלף גלעם שיתחברו אל בית החולים המתכונן ומערכת הכבישים המזינה את כל האזור.
ביקור שרת התחבורה

ראש העיר יעקב פרץ:” במהלך השנים האחרונות אנו פועלים לקידום תכניות תחבורתיות שישרתו את כל תושבי העיר ואזור. מדובר בפרויקטים עירוניים ובינעירוניים אשר ינגישו את הנסיעה לעיר ומחוצה לה , יפחיתו עומסי תנועה ויגבירו את הבטיחות. “

במסגרת הביקור התקיים בהמשך דיון של השרה עם ראשי הרשויות באשכול המפרץ הכולל 16 רשויות מקומיות. בדיון נדנו נושאים הקשורים לפרויקטים תחבורתיים במטרופולין אשר עשויים להשפיע על כחצי מיליון תושבים. לדברי השרה מדובר באשכול בעל פוטנציאל רב עם שיתוף פעולה פורה ויעיל בין כל הרשויות באשכול.

עוד הוסיפה השרה כי במסגרת תפקידה היא מתכוונת לפעול לקידום מרחבים תחבורתיים, תוך העברת סמכויות, משאבים וכלים רבים יותר לשלטון המקומי על מנת לשפר תהליכים ובד בבד לקדם פרויקטים בצורה יעילה יותר.

 

 

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה