שר התיירות, יריב לוין, ביקר בקריית ביאליק

שר התיירות, יריב לוין, ביקר בקריית ביאליק

השר נענה לבקשתו של דוקורסקי לכלול את שביל נחל הגדורה (טיילת פרס) בתוכנית הממשלתית החדשה לפיתוח דרך תיירותית לאורך ישראל

שר התיירות, יריב לוין, התארח בלשכתו של ראש העיר קריית ביאליק , אלי דוקורסקי.

בפגישה נדונו נושאים הקשורים לפיתוח תיירות אזורי תוך תפיסה רעיונית של חיבור שמורות הטבע והנחלים באזור לפארק מטרופוליני.

שר התיירות, יריב לוין, נענה לבקשתו של דוקורסקי לכלול את שביל נחל הגדורה (טיילת פרס) בתוכנית הממשלתית החדשה לפיתוח דרך תיירותית לאורך ישראל. מדובר בשביל שנפרש לאורך של כ- 8 ק”מ ועובר דרך כל העיר. דוקורסקי הציג לשר את תוכניתו לחבר בין שביל נחל הנעמן עם שביל נחל קישון באמצעות שביל נחל הגדורה ובכך לאפשר להולכי רגל, רצים ורוכבי אופניים, נתיב בטיחותי בחיק הטבע.

דוקורסקי ציין כי הוא רואה חשיבות רבה בפיתוח תיירות פנים באזור, לכן התוכניות של משרד התיירות להקמת רכבת מאזור הצ’ק פוסט לכרמל והחיבור בין הנחלים יאפשר לתיירים לעבור בקלות בין הכפרים הדרוזים דלית אל כרמל ועוספיה ועד עכו העתיקה.
יריב לוין

דוקורסקי הציג לשר את כוונתו להפעיל תוכנית להשכרת אופניים בעיר ולהנגיש כלי תחבורה זה לכלל התושבים. עוד סיכם עם השר כי משרד התיירות יסייע למימוש תוכנית בניין העיר החדשה- מתחם לב העיר, המאפשרת להקים מלון בעיר. השר לוין הדגיש את חשיבות הקמת בתי מלון בפריפרייה לצורכי תיירות פנים, אירוח משלחות המגיעות למפעלים בסביבה ואף קיום אירועים משפחתיים.

לצורך קידום הפרוייקטים הוחלט להקים צוותי עבודה משותפים לעירייה ולמשרד התיירות. דוקורסקי הודה לשר התיירות על נכונותו לקדם מיזמים תיירותיים באזור.

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה