תכניות תרבות ופנאי חדשות בספריה העירונית

תכניות תרבות ופנאי חדשות בספריה העירונית

הספרייה העירונית בקריית אתא אינה מקום רק להחלפת ספרים ומידע. היא מהווה מרכז תרבות שוקק המפעיל שלל תכניות ייחודיות המותאמות לקהלים שונים, במטרה להנגיש את תכני הספרייה לכל תושבי העיר ללא יוצא מן הכלל.

לאור הביקוש למפעלי תרבות מגוונים משיקה הספרייה סדרות העשרה חדשות ביניהן “מעגל נשים”- סדרת הרצאות בהנחיית הילה טוכמכר משעלי הודות סיפורן של הנשים במקרא, קורס מספרי סיפורים, סדנאות כתיבה של בית הספר לכתיבה של אשכול נבו ואורית גידלי וחוגי איור ורישום.
מיזם קריאה ספרייה 1

בנוסף, בקרוב תיפתח סדרת תרבות חדשה בנושא מקורות המים בישראל שיעביר איש התקשורת אלי לוי.

במקביל, מפעילה הספרייה העירונית מיזם ייחודי לעידוד קריאת ספרי קלאסיקה בעלי ערך ספרותי. המיזם נקרא “ספרים באפלה” במסגרתו הספרים יושאלו לקוראים כשהם עטופים, ללא ציון שמם כדי לשמור על מרכיב ההפתעה. ע”ג הספר יוטמע רמז קל בעזרתו מתבקשים הקוראים לגלות מה מסתתר מאחורי העטיפה.

סילבי אלמוג, מנהלת הספרייה העירונית בקרית אתא:” אחת המטרות המרכזיות של הספרייה העירונית היא להוות אבן שואבת עבור תושבי העיר בכל הגילאים. הסדרות החדשות מעודדות את הקהל הרחב להיחשף לתכנים ערכיים לצד תכנים פרקטיים ושימושיים כאשר הנגשת תכנים אלה לקהל הרחב מעניקה הזדמנות לתושבים אשר, ייתכן, כי ללא פרויקטים אלה  , לא היו נחשפים אליהם כלל.”

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה