תושבי העיר קריית אתא מציגים- מרי לו

תושבי העיר קריית אתא מציגים- מרי לו

מרי לו בקרית אתא

הפקת ענק קהילתית בהשתתפות תושבי העיר

אלפי תושבים צפו בשבוע שעבר בהפקת הענק הקהילתית שהתקיימה באודיטוריום העירוני בהשתתפות 15 שחקנים, תושבי העיר בכל הגילאים.

האירוע נערך במעמד ראש העיר, יעקב פרץ אשר בירך את המשתתפים ואמר כי הוא נרגש לצפות בהפקה קהילתית אמיתית שאינה נופלת מההצגות של מיטב התיאטראות בארץ. בנאומו אמר כי:” העיר קרית אתא נתברכה בתושבים בעלי יכולות אומנותיות גבוהות. אין ספק כי מסורת זו תביא לדרישה למפעלי תרבות חדשים בקרית אתא.”

מחזה מרי לו בקריית אתא

מחזה מרי לו בקריית אתא

מרי לו 3

בהפקה זו שותפים עיריית קרית אתא ורשת המתנ”סים העירונית, אשר בחרו את ההצגה “מרי לו” ע”פ שיריו של צביקה פיק  ובבימויו של אייל בוחבוט המלווה את סדנת התיאטרון הקהילתי מזה 7 שנים.

לאור הדרישה, המופע הוצג במועדים שונים לקהל הרחב וכן לתלמידי בתי הספר בעיר. מדובר בהפקת ענק הכוללת תלבושות מרהיבות ותפאורה מושקעת, כאשר המשתתפים הינם ללא ניסיון משחק אולם הדבר המאפיין אותם הוא התשוקה לעמוד על במה. במהלך החזרות מקבלים המשתתפים שיעורי משחק, פיתוח קול, עמידה מול קהל ועוד כלים מקצועיים אשר הופכים אותם לשחקנים לכל דבר.

הבמאי, אייל בוחבוט מציין כי בכל שנה הוא מופתע מחדש מהיענות העצומה מצד התושבים. לדבריו:” פעילות התרבות בקרית אתא היא דוגמא נפלאה ליצירה קהילתית, המצליחה לקדם ולטפח את תושבי העיר, ילדים ומבוגרים כאחד, בתחום האומנות ומאפשרת להם לחשוף את הכישרון הגלום בהם.”

 

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה