ראש העיר יעקב פרץ עומד מקרוב על המשך עבודות להקמת בית ספר “נועם”

ראש העיר יעקב פרץ עומד מקרוב על המשך עבודות להקמת בית ספר “נועם”

נמשכות העבודות להקמת מבנה חדש לביה”ס “נועם” 

ראש העיר ערך סיור במקום על מנת לעמוד מקרוב על התקדמות הפרויקט

במסגרת העבודות שמבצעת עיריית קרית אתא לבניית מבנה חדש לביה”ס “נועם”, ערך השבוע ראש העיר יעקב פרץ סיור במבנה יחד עם הצוותים המקצועיים על מנת לעמוד מקרוב על התקדמות העבודות והצרכים בשטח. 

בניית ביה”ס “נועם” מתבצעת במסגרת תוכנית לחיזוק מבני חינוך נגד רעידות אדמה של משרד החינוך, כאשר בהמשך יבוצעו עבודות בנייה וחיזוק גם בבתי הספר: ירושלים, יבנה, הצבי ישראל, אולפנית שחם, גורדון ושפרינצק.

שטח ביה”ס “נועם” צפוי להתפרש על פני 9000 מ”ר. המבנה כולל 3 קומות , כ- 12 כיתות אם, חדרי ספח ולימוד עם ציוד לימודי מתקדם. בהתאם לתכנית העבודה בביה”ס נבנה תחילה מגרש ספורט חדש הכולל טריבונות צפייה כאשר המגרש הישן והמעבר הציבורי הצמוד נסגרו. בשל מיקום המבנה בגובה נמוך כוללות העבודות גם את הרמת מפלס ביה”ס כדי למנוע הצפות בימי החורף הגשומים. עלות הפרויקט: כ- 20 מיליון ₪ והצפי לסיום העבודות הוא לקראת שנת הלימודים  בספטמבר 2020.

ראש העיר יעקב פרץ בסיור בבית הספר נועם

ראש העיר יעקב פרץ בסיור בבית הספר נועם

 

ראש העיר יערב פרץ: ” שכונת נווה אברהם, היא אחת מהשכונות הוותיקות בקרית אתא. בית ספר נועם, מלבד היותו בית חינוך לילדי השכונה הוא גם המוסד הציבורי המרכזי ועל כן תוכנן בהתאם לסטנדרטים קפדניים. במקביל להקמת בית הספר מתקיימות גם עבודות נרחבות לשיקום ושדרוג תשתיות השכונה. עם השלמת העבודות, תושבי השכונה יהנו מתשתיות חדשות ומוסד חינוכי חדש ברמה הגבוהה ביותר אשר ישרתו אותם בשנים הבאות.”

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה