91.4% זכאים לתעודת בגרות בשנת תשע”ט באורט קריית ביאליק

91.4% זכאים לתעודת בגרות בשנת תשע”ט באורט קריית ביאליק

 

מערכת החינוך בקרית ביאליק ממשיכה לצעוד קדימה ולקטוף הצלחות. על פי נתוני משרד החינוך חלה עליה משמעותית באחוז הזכאות לתעודת הבגרות באורט קריית ביאליק והיא עומדת על 91.4% , כאשר אחוז הניגשים לבגרות בשנת תשע”ט עמד על 97.2% .

משרד החינוך צופה שגם בשנים הבאות אחוז הזכאים לבגרות יעמוד על מעל% 90  , נתון המעיד על קיומם של תהליכי עבודה פדגוגית מקצועית וסדורה. גם בנושא בגרות מצטיינים בית הספר אורט קירית ביאליק מוביל.

11.4% סיימו את בית הספר עם בגרות בהצטיינות . אחוז גבוה זה היינו תוצר של השקעת בית הספר בהכוונת התלמידים ללמוד מתמטיקה ברמה של 4 או 5 יחדות לימוד , אנגלית ברמה של 5 לימוד ולקיים פעילות חברתית התורמת לקהילה.

אחוז מסיימי 5 יחידות לימוד במתמטיקה עמד על 19.7% ואחוז לומדי 5 יחידות אנגלית עמד על 55.7% . בית הספר צופה שבשנים הבאות יגדל מספר התלמידים הלומדים אנגלית ברמה של 5 יחידות לימוד . מדובר במגמה חיובית המבטאת השקעה רבה של בית הספר והבנת החשיבות של לימודי אנגלית בעולם הגלובלי.
IMG-20200603-WA0051 (1)

גם בתחום לימודי המדעים בית הספר אורט קריאת ביאליק נמצא בחוד החנית עם 25.5% שבוחרים ללמוד פיזיקה ברמה של 5 יחדות לימוד.84.4% מתלמדי בית הספר סיימו את המגמות הטכנולוגיות. מדובר בנתון מרשים ביותר, כאשר רק 61.6% מתלמדי מחוז חיפה בוחרים ללמוד את המגמות הטכנולוגיות .

ראש העיר אלי דוקורסקי: “אני גאה בהישגים הלימודיים של תלמידי קריית ביאליק ומודה למנהל בית ספר אורט קריאת ביאליק רמי פורט, להנהלת בית הספר ולצוות המורים על השקעתם והצלחתם המרשימה בפיתוח תהליכים פדגוגיים , בניית סביבות לימוד תומכות ובניית אקלים בית ספרי שמזמין למידה משמעותית”.

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה