בעלי הכלבים ברחוב הציונות בקריית אתא- תתחדשו.

בעלי הכלבים ברחוב הציונות בקריית אתא- תתחדשו.

 

עיריית קרית אתא הקימה גינה ציבורית חדשה לשיחרור כלבים ברחוב הציונות.
הגינה מצטרפת ל- 7 הגינות הציבוריות לשחרור כלבים שהוקמו ברחבי העיר ברחובות: מינץ, ג’אקומטי, האורן, לילנבלום, פארק הספורט, פארק אברהם בנווה חן ובשכונת גבעת אלונים.

בגינה קיימים מתקני משחק לכלבים: רמפה דו שיפועית, מנהרת זחילה, קורת הליכה ומתקן קפיצה 3 טבעות בגבהים שונים. בנוסף- כל גינות הכלבים כוללות שער כפול בכניסה, משטח מרוצף, ספסלים, פח עם מתקני שקיות לאיסוף צרכים ותאורה. .
גינת כלבים ציונות 2

גינות הכלבים מאפשרות לכלבים לבצע פעילות גופנית וחברתית תוך שמירה על בטחון ובריאות הציבור. הגנים נועדו להקל על בעלי הכלבים לשחרר את כלביהם באין מפריע , ללא צורך בשימוש ברצועה ולאפשר לכלבים להתרוצץ חופשי תוך צמצום מפגעי צואת הכלבים בשכונות.

במקביל להכשרת הגינות נמשכת פעילות האכיפה של העירייה נגד תופעת הכלבים המשוטטים ואי איסוף צרכיהם ע”י בעליהם.  האכיפה כוללת מתן דוחות לתושבים שלא ישמעו לחוקי העזר העירוני לאחזקת כלבים (דוחות ע”ס 730 ₪ עבור כלבים משוטטים ודוחות ע”ס 475 ₪ על אי איסוף צרכי כלבים).
גינת כלבים ציונות 1

בהתאם לחוק העזר לפיקוח על כלבים, נקבע כי אין להשאיר בעל חיים ללא השגחה. על הבעלים לטייל עם כלבם כשהוא קשור ברצועה (ולעיתים גם במחסום) כדי להגן הן על הכלב והן על הסביבה.  בנוסף, ע”פ חוקי עזר מקומיים, חלה על הבעלים חובת איסוף צואת כלבים במטרה למנוע מפגעים תברואתיים ומחלות.

 

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה