יום המעשים הטובים בקריית אתא

יום המעשים הטובים בקריית אתא

 

עיריית קרית אתא ציינה השבוע (יום ג’)  את “יום המעשים הטובים”, המתקיים מידי שנה מטעם עמותת “הרוח הטובה”, במספר פרויקטים שהופעלו ע”י  המחלקה לשירותים חברתיים בסיוע מאות מתנדבים הכוללים את תלמידי בתי הספר בעיר, נציגי תנועות הנוער, נציגי מועצת התלמידים ותושבים.

 

בחטיבה העליונה רוגוזין ציינו את יום המעשים הטובים במבצע איסוף מוצרי מזון שיחולקו למשפחות נזקקות בעיר לקראת חג הפסח, וכן באיסוף תרומות של משחקים וספרים לילדים ולמבוגרים. בכל שכבה הוצבו ארגזים שבהם התלמידים יאספו את מוצרי המזון, והציוד, בהתאם לרשימה שנקבעה מראש.  עם סיום איסוף המזון בסוף השבוע, יארזו תלמידי שכבת י’ ונציגי מועצת התלמידים את חבילות המזון ויעבירו למשפחות נזקקות. במקביל, חברי מועצת התלמידים הבית ספרית יזמו את מבצע “שנקל”. איסוף תרומות של שני שקלים למען החיילים. בכסף שנאסף נקנו חטיפים וממתקים לחיילים.

יום מעשים טובים 4

שיאו של יום המעשים הטובים יצויין בחגיגת בר מצווה שיזמה מחלקת הנוער והצעירים בקרית אתא לזוג תאומים תושבי העיר, בשיתוף עם קניון עזריאלי. במסגרת הפעילות אספו בני הנוער תרומות של מזון, ביגוד, די ג’יי ועוד במטרה להגשים את חלומם של האחים לחגוג בר מצווה חגיגית.

יעקב פרץ, ראש עיריית קרית אתא:” ‘יום המעשים הטובים הינו פרויקט חברתי חשוב, המחבר בין האוכלוסיות השונות ומחזק את המרקם הקהילתי. מחלקת הרווחה מפעילה מערך מתנדבים הפועל לאורך כל השנה למען אוכלוסיות נזקקות בעיר. זוהי ההזדמנות להודות לכל העוסקים במלאכה עבורם המעורבות החברתית וההתנדבות למען הקהילה הינם חלק בלתי נפרד מחייהם.”

 

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה