כ- 9000 תושבי קריית ביאליק ואורחים מהסביבה השתתפו בצעדת ביאליק

כ- 9000 תושבי קריית ביאליק ואורחים מהסביבה השתתפו כ- 9000 תושבי קריית ביאליק ואורחים מהסביבה השתתפו בצעדת ביאליק 

 בצעדה שהתקיימה בשמורת הטבע “עין אפק” ביום שבת ערב חג השבועות, נהנו התושבים משני מסלולים: 4 קילומטר לכל המשפחה ומסלול של 8 קילומטר למיטבי לכת

צעדת ביאליק שהפכה למסורת, התקיימה בשבת האחרונה.  כ-9000 תושבי העיר והסביבה הגיעו לאירוע הספורטיבי למרות מזג האוויר החם.

את שמורת עין אפק היפהפייה פקדו משפחות רבות, מבוגרים וילדים כאחד, אשר צעדו בנוף קסום ויפיפה, בסמיכות לבריכות הדגים, לאורך צמחיה עשירה ושדות ירוקים.  המשתתפים יכלו לבחור בין שני המסלולים: בן 4 ק”מ, המיועד למשפחות ומסלול בן 8 ק”מ למיטיבי הלכת .

בצעדה השתתפו בנוסף למשפחות גם קבוצות מאורגנות, ביניהן תלמידי בתי הספר יחד עם הוריהם ומוריהם, תנועות הנוער, אגודות הספורט ומסגרות מתנדבים.

בנקודת הזינוק פינקו את הצועדים בפירות הדר ובאמצע המסלול הוענקו מדליות לכל משתתף. עמדות הפעלה פוזרו במתחם השמורה והעניקו פעילות מהנה ומרעננת לילדים.
צעדה 1

בסיום הצעדה חולקו תעודות לכלל המשתתפים וגביעים הוענקו לנציגי בתי הספר ,אגודות הספורט ותנועות הנוער בעיר שצעדו באופן מאורגן להפליא.

בהנחיית ראש העיר, אלי דוקורסקי, ההשתתפות בצעדה הייתה חינם אין כסף ונערכה בסימן “עצמאות ה- 70”.

התושבים ציינו לשבח את הסדר המופתי והתמודדותם של פקחי הרשות עם הסדרי החניה של אלפי כלי הרכב. כמו כן, ארגנה העירייה הסעות מרחבי העיר לנקודת הזינוק ובחזרה בסיום האירוע.

ראש העיר, אלי דוקורסקי, בירך את הצועדים:” כמדי שנה, כיף גדול לפגוש את אלפי הצועדים שהגיעו לשמורת הטבע עין אפק. תודה לכל אחד ואחת מכן, ותודה רבה לכל עובדי העירייה שתרמו להצלחת האירוע: תודה יוסי דואק, משנה לראש העיר לשעבר שהוביל את הצעדה, תודה לכל עובדי העירייה בניהולו של המנכ״ל , עזרא חכם, סמנכ”ל העירה ליאור טרגן, לשיטור העירוני והפיקוח, מד״א, שהיו אחראים לארגון המופתי ולאווירה הנעימה”.

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה