נמשכת פעילות אכיפה מניעה והסברה בנושא הקורונה בקרית אתא

נמשכת פעילות אכיפה מניעה והסברה בנושא הקורונה בקרית אתא

 

עמדות בדיקת קורונה יועמדו השבוע לרשות התושבים בביה”ס גיבורי עציון

פעילות ההסברה, האכיפה והמניעה של התפשטות הנגיף הקורונה נמשכת במטרה לעצור את שרשרת ההדבקה ולהמשיך ולהוריד את מספר הנדבקים בעיר. 

במסגרת הפעילות מתבצעות ישיבות היערכות יומיות ונמשך שיתוף הפעולה ההדוק של הפיקוח והשיטור העירוניים עם  פיקוד העורף בהפעלת יחידות סיור הפועלות במקומות מרכזיים, בגני המשחקים ובבתי עסק בעיר. לאור ההקלות בסגר ופתיחת חנויות הרחוב , מוודאים צוותי הפיקוח, השיטור והסיירות את השמירה על ההנחיות במרחב הציבורי. 

ביום רביעי 25.11 יועמדו לרשות התושבים עמדות בדיקת קורונה בין השעות 13:00-19:00 בביה”ס גיבורי עציון ברחוב הרב מיימון. הבדיקות הינן ללא עלות, אין צורך בתיאום מראש, אין צורך בהפניה מקופת החולים ואין חובת בידוד לאחר הבדיקה.

בדיקות קורונה בקריית אתא

בדיקות קורונה בקריית אתא

 

לדברי ראש העיר, יעקב פרץ:” אנו ממשיכים בהיערכות וגם במהלך השבוע המשכנו לקיים ישיבות עבודה מול נציגי משרד הבריאות, פיקוד העורף וכוחות החירום וההצלה תוך ניטור של התחלואה בעיר לבלימת התפשטות הנגיף. חשיבות משמעותית יש גם לבלימת שרשראות הדבקה במקרים של גילוי תחלואה ולכן בשיתוף עם פיקוד העורף, משרד הבריאות ומד”א נעמיד גם השבוע עמדות לבדיקת קורונה ללא הפניית רופא לתושבי העיר. קיימת חשיבות רבה לאיתור תחלואה, במיוחד של חולים א-סימפטומטיים אשר עשויים להרחיב את התחלואה בעיר.”

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה