צופי קריית אתא העניקו לראש העיר מגן הוקרה

צופי קריית אתא העניקו לראש העיר מגן הוקרה

100 שנים לצופים

צופי קרית אתא העניקו לראש העיר מגן הוקרה על שנים ארוכות של שיתופי פעולה ערכיים

לרגל שנת המאה לפעילות תנועת הצופים בישראל בחרה התנועה להוקיר את שבט גלעד בקרית אתא.

בשבוע שעבר הגיעו חניכי ונציגי השבט ללשכת ראש העיר יעקב פרץ על מנת להעניק לו שי מיוחד כאות הוקרה על שנים ארוכות של השותפות ועשייה להגשמת חזון התנועה.

תנועת הצופים הינה תנועה ממלכתית, בלתי מפלגתית המחנכת לערכים החברתיים והלאומיים לאהבת המולדת, אחריות חברתית ושמה את שוויון ההזדמנויות בראש סדר העדיפויות. התנועה, שהחלה את פעילותה בישראל בשנת 1919 ונחשבת לאחת מתנועות הצופים הוותיקות בעולם, היא כיום תנועת הנוער הגדולה בישראל.

ראש העיר יעקב פרץ עם חניכי הצופים

ראש העיר יעקב פרץ עם חניכי הצופים

כחלק מאירועי שנת המאה ערכה השבוע התנועה את “יום הרשויות המקומיות”, במסגרתו הוקירו מעל ל-200 שבטי התנועה את שיתוף הפעולה עם העיריות והמועצות בהן הם פועלים.

במפגש בלשכתו של ראש העיר יעקב פרץ נכחו חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק החינוך עו”ד עטרה מירב ברגר, ראשי השבט- רונן נמני ורונית צ’רבינסקי חניכי השבט, השכבה הבוגרת הכוללת מדריכים וראשי גדודים, רכזות השבט ונציגות הנהגת צפון.

במפגש העניקו החניכים לראש העיר את צעיף השבט ואף לימדו אותו לקשור “קשר ידידות”. ראש העיר הבטיח להמשיך ולסייע לתנועה ולהתפתחותה הניכרת בעיר ואיחל שימשיכו בעשייה המבורכת והחשובה המהווה דוגמה ומופת לילדי העיר. לדבריו: אני שמח כי גם לאחר 100 שנים נשמר כוחה תנועת הצופים בעיר אשר גדלה משנה לשנה וממשיכה להנחיל בקרב הדור הצעיר ערכים של כבוד, סובלנות ואהבת הארץ.”

רונית צ’רבינסקי מראשי תנועת הצופים בעיר:” שנת המאה היא הזדמנות להודות לכל השותפים לדרך הארוכה, ובראשם הרשויות המקומיות. ברצוננו לשבח את הקשר האמיץ עם עיריית קרית אתא ולציין את הסיוע הרב לשבט ולשלוחה  לו אנו זוכים.”

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה