קריית אתא ערוכה לשעת חירום

 

ועדה בנושא היערכות הרשות לשעת חירום התקיימה השבוע בעיריית קרית אתא

ועדת הביקורת בנושא היערכות הרשות לשעת חירום התקיימה בשבוע שעבר בעיריית קרית אתא בהשתתפות ראשי המכלולים, מנהלי המחלקות, נציגי פיקוד העורף, המשטרה, רח”ל (רשות החירום הלאומית), פס”ח (פינוי לשעת חירום, סעד וחללים) , מפקד הנפה-אל”מ איציק בילט, ראש היקל”ר- ד”ר אמיר סרי, ומפקד השיטור העירוני, פקד ליאור חן

הועדה בדקה את היערכות המחלקות השונות בעירייה במצב חירום כולל ניתוח תרגילי ההיערכות הרבים שהתבצעו בעיר. במסגרת הפעילות תרגלה העירייה מספר תרחישים  הכוללים את ראשי המכלולים בשיתוף עם פיקוד העורף ומשטרת ישראל. התרחישים כללו  טיפול בנזקי תשתיות מים, ביוב, חשמל, כבישים ותחבורה, פינוי נפגעים וטיפול בחללים ומתן שירותי רווחה וסעד לתושבים. העירייה הציגה את משמעויות הנזקים ואת תוכנית הטיפול המיידית. 

נציגי פיקוד העורף שיבחו את העירייה על מוכנותה לשעת חירום ועל ביצוע תרגילי היערכות מעל לממוצע המחויב ע”פ חוק ברשות מקומית.

צילום: דוברות עיריית קריית אתא

צילום: דוברות עיריית קריית אתא

 

יעקב פרץ, ראש עיריית קרית אתא:” לנושא מוכנות הרשות המקומית בשעת חירום ישנה השפעה ישירה ומיידית על מצב הביטחון האישי של התושבים. עיריית קרית אתא משקיעה את מירב המשאבים בנושא הביטחון האישי של כל תושב ואנו ערוכים לכל  כנדרש לשעת חירום.”

 

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה