מרשים-עיריית קריית אתא העניקה 160 מלגות לסטודנטים

מרשים-עיריית קריית אתא העניקה 160 מלגות לסטודנטים

עיריית קרית אתא העניקה 160 מלגות לימודים בסך של כ- 120,000 ₪   לסטודנטים תושבי העיר

בטקס שנערך השבוע באודיטוריום הספרייה העירונית, העניקה עיריית קרית אתא מלגות לימודים בסך כולל  של כ- 120,000 ₪ ללימודים אקדמיים ל- 160 סטודנטים תושבי העיר. 

הטקס נערך במעמד ראש העיר יעקב פרץ, חברי מועצת העיר, יו”ר טעדת המלגות עו”ד אלי ניר ויו”ר ועד ההורים היישובי גיא גבריאל וכלל את חלוקת המלגות והרצאה מרתקת של  האלוף במיל יצחק בריק בנושא אומנות המנהיגות, מוטיבציה ומצוינות. 

טקס חלוקת המלגות הוא נדבך נוסף בפעילות הענפה של עיריית קרית אתא בנושא החינוך במטרה לסייע לסטודנטים, תושבי העיר בלימודיהם לתארים גבוהים. גם השנה, תחלק עיריית קרית אתא  בשיתוף מפעל הפיס ופרח טכניון מלגות לימודים ע”ס 10,000 ₪ לכל סטודנט לצד התנדבות למען הקהילה בהיקף של כ- 100 שעות ומעלה.

טקס הענקת מלגות במעמד ראש העיר יעקב פרץ

טקס הענקת מלגות במעמד ראש העיר יעקב פרץ

 

מטרתם של תכניות המלגות אינה רק צמצום פערים בחברה, אלא גם הענקת כלים ממשיים לקידומם של צעירי העיר בכדי לסייע להם להשתלב בחיים האזרחים ולממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בהם. 

יעקב פרץ, ראש עיריית קרית אתא:” לצד ההישגים החינוכיים המרשימים, אנו עדים לעלייה מתמדת במספר תושבי העיר אשר ממשיכים בלימודים במוסדות להשכלה גבוהה. עידוד ההשכלה הוא חלק מתפיסת עולם לפיה החינוך הוא כלי מרכזי לתהליך שינוי חברתי אשר משפיע על איכות החיים. כאשר אנו מודדים את השינוי המהותי שחל בקרית אתא בשנים האחרונות, ניתן לייחס לתחום החינוך וההשכלה הגבוהה מקום מרכזי בתהליך זה.”

 

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה