שתי מנהלות בתי הספר בקריית ביאליק זכו בפרסי חינוך

שתי מנהלות בתי הספר בקריית ביאליק זכו בפרסי חינוך

מנהלת בית הספר פסגות אורלי גדרון ומנהלת חטיבת ביניים אורט דפנה רעיה טובול זכו בפרס הצטיינות לקליטה מיטבית רעיה טובול זכתה גם בפרס החינוך המחוזי למנהלת פורצת דרך

מנהלת בית הספר פסגות אורלי גדרון ומנהלת חטיבת ביניים אורט דפנה רעיה טובול זכו בפרס הצטיינות לקליטה מיטבית. משרד החינוך החליט להעניק את הפרסים המבטאים את הערכתו לפועלן של שתי מנהלות בתי הספר בקריית ביאליק. הפרסים הוענקו במעמד שרת החינוך ד”ר יפעת שאשא ביטון. פרס  קליטה מיטבית ניתן עבור תרומתן הייחודית של המנהלות לתהליך השתלבותם והתמדתם בהוראה של מורים חדשים תוך קיום תהליכי ליווי והכשרה.  

רעיה טובול, מנהלת חטיבת הביניים אורט דפנה זכתה גם בפרס החינוך המחוזי למנהלת פורצת דרך לשנת הלימודים תשפ”ג. ועדת הפרס התרשמה מתפיסתה החינוכית במישורים ערכיים, פדגוגיים וקהילתיים וציינה שהמנהלת הצליחה ליצור חיבור משמעותי בין כל הגורמים להצלחת התלמידים וקיום למידה משמעותית.
IMG-20221127-WA0161

בהמלצת ועדת הפרס צוין כי במהלך כהונתה כמנהלת, הובילה רעיה טובול יוזמות רבות שמיצבו את בית הספר כמקום מרכזי ובטוח עבור מורים, תלמידים, הורים והקהילה כולה.
טובול הובילה את בית הספר להישגים לימודיים, חברתיים ורגשיים תוך השקעה במצוינות מחד ותוכניות הכלה לתלמידים מאתגרים מאידך.

הועדה סבורה כי מנהלת בית הספר מקדימה את זמנה ביצירת חדשנות הוראתית ולימודית. ועדת הפרס הדגישה כי החוסן הארגוני התגלה במלוא הדרו בתקופת הקורונה, כאשר כל התהליכים לתקופת חירום הותאמו תוך יצירת שיגרה בטוחה עבור התלמידים, ההורים והצוות.
ראש העיר אלי דוקורסקי בירך את שתי המנהלות והודה להן על תרומתן הרבה לטובת חינוך ילדי העיר: “אני רואה בכן דוגמא ומופת למצוינות בחינוך”.

מימין לשמאל : מנהלת בית הספר פסגות אורלי גדרון ומנהלת חטיבת ביניים אורט דפנה רעיה טובול

הגיבו מהפייסבוק

השאר תגובה